Basın Bültenleri

Groupama #YaşamakRiskAlmaktır Kampanyasına Kasko Sigortası ile Devam Ediyor

website bülten

Groupama, sigortayı günlük yaşamın vazgeçilmez bir ihtiyacı olarak konumladığı #YaşamakRiskAlmaktır kampanyasını, outdoor ve dijital mecralardan sonra televizyona taşıdı. “Her anın tadını çıkarman için Groupama Kasko Sigortası” sloganlı reklam filmi,  Groupama’nın araç sahiplerine sunduğu konfor ve güveni aktarıyor.


Sigortayı kişilerin günlük hayatlarında hareket özgürlüğünü artıran bir unsur olarak konumlayan iletişim yaklaşımıyla yaratıcı çalışmalara imza atan Groupama Sigorta, #YaşamakRiskAlmaktır temalı reklamlarına devam ediyor. Yaz aylarında dijital ve outdoor mecralarda yer alan kampanya, bu kez kasko odaklı yeni reklam filmi ile televizyona taşındı.

Groupama #YaşamakRiskAlmaktır kampanyasında hayatın tadını çıkarmak için risk almak gerektiğini hayatın içinden küçük detaylarla anlatıyor. Kasko sigortası konulu yeni reklam filminde de bu çizgisini koruyan Groupama, “Her anın tadını çıkarman için Groupama Kasko Sigortası” mesajı veriyor.

 

Groupama Sigorta, tüketicilerle sıcak diyaloğunu iletişim kampanyalarına taşıma kararının ardından #KafanaTakmaSigortanGroupama, #AşkiçinRiskAl gibi çok ilgi gören çalışmalar gerçekleştirdi. Firma, hareket özgürlüğünde sigortanın katkısına dikkat çekmek üzere #YaşamakRiskAlmaktır temalı üç farklı animasyon filmle tüketicilere ulaştı.

 

Groupama Kasko Sigortası film linki:

https://www.youtube.com/watch?v=niXqP5ggSVo&feature=youtu.be

  

REKLAM FİLMİ KÜNYESİ

Reklamveren: Groupama Sigorta

Reklamveren Yetkilisi: Okan Gülşen, Huriye Gül Küçüközkan, Gözde Kazak

Reklam Ajansı: Lokal

Kreatif Direktör: Ali Göral

Kreatif Grup: Hakan Küçükyılmaz, Rahman Yıldız, Samet Üstündağ, Didem Özbek

Müşteri İlişkileri Direktörü: Onur Baki

Müşteri İlişkileri: Büşra Özen

Dijital Müşteri İlişkileri Süpervizörü: Nazlı Müldür

Sosyal Medya: Merve Aktaş

Ajans Prodüktörü: Koral Ant

İllüstrasyon: Mert Tugen

Animasyon: Oğuzhan Gündüz