Basın Bültenleri

Groupama Sigorta, Yeni Reklam Kampanyasında ‘Bizden İsteyin’ Diyor.

kasko reklam filmi

Kaza sonrası aracın serviste kalma süresinin uzaması durumunda yaşananlar Groupama’nın “Bizden isteyin” temasıyla çekilen üç reklam filminde eğlenceli bir dille anlatılıyor.

Groupama Sigorta, Asistans Ekstra Plus hizmet paketi ile 30 güne kadar üst segment ikame araç hizmetine vurgu yaptığı üç yeni reklam serisiyle, kasko sigortası sahiplerinin hasar onarımı süresinde araçsız  kaldığı zamanlarda yaşadıkları sorunlara sunduğu çözümü ekrana taşıyor.

Kaza sonrası aracın serviste olduğu dönemde ödünç araba için yakınlarının kapısını çalanların karşılaştıkları bahaneleri eğlenceli bir dille işleyen Groupama, “Bizden İsteyin” diyerek, kapsamlı Asistans hizmetleri ile sunduğu ikame araç hizmetini öne çıkarıyor.

Kaza anında serviste yoğunluk yaşanması, yedek parça beklenmesi ya da onarım süresinin uzaması gibi durumlarda Groupama Sigorta, kasko ürününde yer alan Asistans Ekstra Plus paketi ile poliçe süresince sigortalılarına anlaşmalı servislerde onarım durumunda 30 güne kadar üst segment ikame araç hizmeti sunuyor.

 

‘Bizden İsteyin’ söylemiyle hayata geçen reklam serisi TV, dijital ve sosyal medyada yer alıyor.

Groupama Sigorta kasko reklam filmi "Kayınpeder":

Filmi izlemek için buraya tıklayınız.

Groupama Sigorta kasko reklam filmi "Bacanak":

Filmi izlemek için buraya tıklayınız.

Groupama Sigorta kasko reklam filmi "Arkadaş Listesi":

Filmi izlemek için buraya tıklayınız.