İnsan Kaynakları

İç İletişim ve Sosyal Aktiviteler

Çalışanları çeşitli konularda bilgilendirmek, bağlılığı ve memnuniyeti arttırmak ve pozitif çalışma ortamını desteklemek amacıyla yıl içerisinde çeşitli iç iletişim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Online yayınlanan duyurular, haber bültenleri ve e-mail gibi iç iletişim araçlarımız ve Groupama markasının sosyal medya kanalları aracılığı ile çalışanlarımız sürekli olarak bilgilendirilmektedir.

Yıllık iç iletişim planı kapsamında çalışanların bir araya gelerek motivasyonlarını yükseltmelerini sağlayacak seminer ve atölye çalışmaları,  üst yönetimle bir araya gelinen sohbet toplantıları, sürpriz ikramlar, özel günlerde hediyeler, tüm çalışanların katılımı ile gerçekleşen vizyon toplantısı gibi çeşitli sosyal etkinlikler düzenlenmektedir.

Şirketimizin kadın çalışanlarından oluşan Koşu Takımı, her yıl Paris’te sosyal sorumluluk kapsamında düzenlenen La Parisienne koşusu ve Türkiye’de düzenlenen çeşitli yarışlara katılmaktadır. 

Şirketimizin erkek çalışanlarından oluşan Futbol Takımı ise her yıl Fransa’da düzenlenen Tigre Futbol turnuvasında Groupama Türkiye’yi temsil etmektedir. 

Sosyal sorumluluk kapsamında vakıflar ve derneklerle işbirliği yapılarak çalışmalar toplumsal fayda ile bütünleştirilmektedir.