Groupamalı Olmak

İç İletişim ve Sosyal Aktiviteler

  

 

Tüm yıl içerisinde pozitif çalışma ortamını destekleyen ve motivasyonumuzu yükselten çeşitli iç iletişim faaliyetlerine katılırız:

  • Vizyon Toplantısı: Tüm Groupama’lıların katılımı ile gerçekleşen vizyon toplantımızda sonuçlarımızı değerlendirir, geleceğe yönelik strateji ve hedeflerimizi konuşur, hep birlikte gelişmek için çeşitli çalışmalarda yer alır ve çok eğleniriz.
  • Biz Bize Cuma Söyleşileri ve Atölyeleri: Yıl içerisinde düzenli olarak bir araya geldiğimiz seminerler ve atölyelerde bol bol yeni bilgiler öğrenir, işin stresini daha işteyken atma fırsatı yakalayıp yaratıcılığımızı konuştururuz.
  • Kadın Koşu Takımı: Sporla iç içe bir yaşamın motivasyona olumlu katkısı olduğu bilinciyle yıllardır faaliyet gösteren Kadın Koşu Takımımız, antrenör eşliğinde düzenli antrenmanlara katılır ve biri Paris’te düzenlenen La Parisienne koşusu olmak üzere yılda 3 kere farklı koşular için kendilerini hazırlar.
  • Futbol Takımı: Yine yıllardır faaliyet gösteren Futbol Takımımız ile her yıl Fransa’da düzenlenen Tigre futbol turnuvasında Groupama Türkiye’yi temsil eder ve büyük bir takımın parçası olmayı deneyimleriz.
  • CEO Sohbetleri: Genel Müdürümüzle belirli aralıklarla gruplar halinde biraraya gelir, şirketimizle ilgili konular hakkında konuşur ve öneri/isteklerimizi ilk ağızdan aktarma fırsatı buluruz.