Groupamalı Olmak

Groupama’da Çalışmak

     
Groupamada Çalışmak   Groupamada Çalışmak2
 

Groupama olarak “geleceğin BİZ’im elimizde” olduğunun bilinciyle “çevik çalışır”, “değişime hızlı uyum sağlar” ve bunları yaparken “birlikte başarmayı” hedefleriz.

Sektörün en tecrübeli yöneticileri ile çalışır, bilgi birikimimizden güç alırız.

Tüm çalışanlar olarak açık iletişime ve ulaşılabilir olmaya özen gösterir ve hiyerarşi gözetmeden her seviyeden kişiyle rahatlıkla iletişim kurabiliriz.

Groupama olarak pozitif çalışma ortamı sağlayarak çalışanlarımızın mutlu ve yüksek motivasyonla çalışmalarını önemseriz. Hafta içi beş gün çalışırız. Pazartesiden perşembeye 08:00-17:00 saatleri arasında, bir saat öğle arası vererek; cuma günü ise 08:30-17:00 saatleri arasında, bir buçuk saat öğle arası vererek haftalık mesaimizi tamamlarız.

Ofiste serbest giyim uygulamasının rahatlığı içerisinde çalışabilirken, haftanın bir günü de evden çalışma şansına sahibiz. Çalışanlarımızın da dahil olabildiği kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına önem verir, vakıflar ve derneklerle işbirliği yaparak çalışmalarımızı toplumsal fayda ile bütünleştiririz. Bu doğrultuda kadın koşu takımımız ile her yıl Paris’te düzenlenen La Parisienne koşusu ve Türkiye’de düzenlenen çeşitli yarışlarda yer alırız.

Sen de gel katıl BİZ’e! Gelecek BİZ’im elimizde!