Groupama’da Gelişim

Eğitim ve Gelişim

 

Şirketimizin ve bizlerin güncel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan eğitim ve gelişim programlarına katılarak sürekli öğrenme deneyimini yaşarız:

  • Mesleki ve Teknik Eğitimler: İşimizi daha iyi yapabilmek ve bilgilerimizin güncelliğini korumak için gerekli olan tüm mesleki ve teknik eğitimlere katılma fırsatı buluruz.
  • İngilizce Dil Eğitimi: İngilizcemizi geliştirmek istediğimizde şirketimiz bize dil kursuna gitme hakkı tanır.
  • Gelişim Merkezi Programı: Gelişim yolculuğumuzun davranış odaklı değişimden geçtiğine inanırız. Her yıl yenisi düzenlenen Gelişim Merkezi programımızla projeler eşliğinde gelişime açık yönlerimizi iyileştirmeyi hedefler ve geleceğe kendimizi hazırlarız. Değerlendirme merkezi uygulaması, geri bildirim seansı, kariyer koçlukları ve yetkinlik gelişim materyalleri ile desteklenen bu programla kişisel gelişimimize büyük katkılarda bulunuruz.
  • Koçluk ve Mentorluk Programı: Mesleki bilgisi yüksek ve kıdemli çalışanlarımızdan oluşan iç koç kadromuz ile bir araya gelerek hem gelişim alanlarımızın keşfi konusunda destek alır, hem de yaptığımız uygulamalarla deneyimleyerek öğrenme fırsatı buluruz.