Biz’e Katıl

İyi Ki Groupamalıyım!

Acente Teknik ve Operasyon Merkezi'nde Uzman olarak görev yapan Dilek Tekin #iyikigroupamalıyım diyor ve ekliyor: ''Acentelerimizden gelen teknik ve ürün bazında taleplere operasyonel desteği sağlayan, sürekli iletişim halinde olan bir ekibin parçası olarak ilk hedefimiz onların her zaman yanında olmaktır. Onlarla iletişimde olmak, birlikte hareket etmek ve aynı hedefe koşmak beni bir bütünün parçası olarak hissettiriyor. Ayrıca sadece çalışma hayatına sahip olmak yerine kendimize değer katabileceğimiz birçok projede yer alarak motivasyonumuzu artırıyoruz. Bu nedenle çalışmaya başladığım ilk günden itibaren #iyikigroupamalıyım diyorum.''

Dilek Tekin (ATOM)


İstanbul Anadolu Bölge Acente Satış Uzmanımız Buket Boynueyri #iyikigroupamalıyım diyor ve ekliyor; "Şirketin sahadaki yüzü olarak iş ortaklarımıza karşı güvenilir ve şeffaf olabilmek, arkanızdaki güçlü ekibe olan inancınızla gerçekleşebilmektedir. Gelişen piyasa ile birlikte değişen bakış açılarına, zorlaşan koşullara adapte olmak için omuz omuza çalıştığınız, sizinle aynı düşünen ve hisseden insanların varlığı ve onların sizin aileniz olması sayesinde ilk günden bu yana #iyikigroupamalıyım diyebiliyorum."

Buket Derviş Boynueyri (İstanbul Anadolu Bölge Acente Satış Uzmanı)


Kurumsal Sigortalar UW departmanında çalışan Zühre Ural #iyikigroupamalıyım diyor ve ekliyor; "Çeşitli branşlarda acente ve brokerların teklif taleplerini teknik değerlendirmeler yaparak sonuçlandırıyoruz. Yoğun tempo ve titizlik gerektiren mesleğimin yanında Groupama'nın gerçekleştirdiği şirket içi organizasyonlar, eğitimler sayesinde hem sosyal hem de mesleki alanlarda kendimi geliştirme fırsatı yakalayabiliyorum. Ayrıca şirketimizin koşu takımında yer alarak çalışma arkadaşlarımla güzel vakit geçirirken aynı zamanda spor yapma fırsatı yakalıyorum. Bizlere sunduğu sıcak ortam ve imkanlardan dolayı #iyikigroupamalıyım diyorum."

Zühre Ural (Kurumsal Sigortalar UW, Uzman)


#iyikigroupamalıyım diyor ve ekliyor: "Konfüçyüs'e göre; eğer sevdiğin işi yaparsan, hayatın boyunca bir kez bile çalışmış olmazsın. Bu sayede sevdiğiniz her şey ve herkes için çaba gösterir, emek vermeye istekli olursunuz. Bunun sonucunda da başarı bir tesadüf olmaktan çıkar, seçiminiz olur. İş hayatıma Konfüçyüs'ün cümlesinden ilham alarak başladım. Sigortalılarımızın en zor zamanlarında; hasar tecrübesi yaşadıklarında yanlarında olmanın ve zararlarını azaltmanın verdiği mutluluk paha biçilemez. Çalışanlarını sürekli geliştirerek başarılarını daha ileriye taşımalarını sağlayan Groupama ailesinde, sigortalılarımıza hasar anında yanlarında olmanın verdiği mutluluğu her gün tadıyor ve #iyikigroupamalıyım diyorum."

Yasemin Cansever (Endüstriyel Hasar Yöneticisi)


#iyikigroupamalıyım diyor ve ekliyor: “2018 Aralık ayında katıldığımız Groupama ailesine öncelikle ilk günlerden uzun yıllardır birlikte çalışıyor hissi yaşattıkları için ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Tüm iş ortaklarının ve çalışanlarının bilgi birikimiyle ortak amacının kaliteli hizmet ve memnun müşteriler olduğuna şahit olmak; en önemlisi de bunları ekip ruhuyla birlikte başarmak bizleri daha da güçlü kılıyor. Açık bir zihnin olduğu her yerde mutlaka başarı olacaktır, bu yüzden en doğru yerde olduğumuza inanıyoruz ve #iyikigroupamalıyım diyoruz."

Merih Katarbaşı ve Erkim Ersan Uslu (İzmir Bölge Müdürlüğü Acente Satış Uzmanları)


#iyikigroupamalıyım diyen Bordro ve Ücretlendirme Uzmanı Serpil Uzun; "Groupama İnsan Kaynakları'nda 30 yıldır görev yapmaktayım. Her zaman çalışma arkadaşlarıma yardımcı olmak, onların problemlerini çözerek gülümsemelerini sağlamak en büyük önceliğim olmuştur. Uzun yıllardır özveriyle çalıştığım Groupama ailesinin bir ferdi olmaktan ve sevgili çalışma arkadaşlarımın takdiri ile 2018 yılında en çok alkış alan kişi seçilmiş olmaktan dolayı gurur duyuyor ve #iyikigroupamalıyım diyorum."

Serpil Uzun (Bordro ve Özlük İşleri - İnsan Kaynakları - Uzman)


Groupama’da 12 yıldır Tercüme Departmanı Yöneticisi olarak çalışan Işıl Bircan: “Asırlık Groupama Grubu’nun Türkiye’deki köklü şirketlerinde, yerel deneyimin uluslararası bilgi birikimiyle zenginleştiğini ve iç ve dış müşterilerimize yönelik hizmete dönüştüğünü görmek çalışmama anlam katıyor. Masa başında veya tercüme kabininde çeşitli ülkelerden Groupamalıların birbirlerini anlamaları için tüm dikkatimle odaklanırken veya Groupama Grubu çalışanı yüzlerce kadınla Paris caddelerinde kanserle mücadele adına koşarken, #iyikigroupamalıyım diyorum."

Işıl Bircan (Tercüme - Yönetici)


İstanbul, İzmir, Bursa Bölgelerinden sorumlu Acente Hayat Satış Uzmanımız Murat Bilim: ''Mutluluk; varacağımız bir istasyon değil, yolculuk biçimidir.'' Sözünden hareketle, iç ve dış müşteri kavramlarını ortak akıl ile bir araya getirip, keyifli bir şeyler üretmenin verdiği hazzı her defasında hissediyor olmak; 9 yıldır üyesi olduğum Groupama Ailesi ile yaptığım yolculuğun en tatmin edici dakikalarını oluşturmakta. Bu yolculuğum süresince, hep birlikte hareket ediyor olmanın verdiği güven ile #iyikigroupamalıyım diyorum."

Murat Bilim (Acente Temsilcisi - Uzman)


Groupama Vizyon Toplantısı süresince tüm personelin yer aldığı stratejik atölyeleri başarıyla yöneten, çalışanlarımız arasından seçilen fasilitatör olarak adlandırdığımız 20 arkadaşımız: “Yaratıcılık, ekip ruhu ve zaman yönetiminin ön planda olduğu, eğlenerek yeni fikirler ürettiğimiz atölyelere liderlik etme fırsatını yakaladığımız için çok mutlu hissediyoruz ve #iyikigroupamalıyım diyorum."

Fasilitatörler (Vizyon)


27 yılını Groupama Türkiye bünyesinde geçirdikten sonra Groupama Group’ta Uluslararası Proje Geliştirme Yöneticisi olan Arzu Dağcı: ‘’Sigortacılık güven işidir diyerek başladığım iş hayatımda dürüstlük, bilgi, çalışkanlık ve takım çalışmasını ilke olarak kabul eden 27 yılımı geçirdiğim Groupama Türkiye'ye, bana yurtdışında çalışma tecrübesi imkanı sağlayan, vatanımı aratmayan, sevgi, saygı ve ilgiyle beni kucaklayan Groupama Fransa'ya ve gösterdikleri samimiyet için tüm uluslararası Groupama iştiraklerine çok teşekkür ediyor ve #iyikigroupamalıyım diyorum."

Arzu Dağcı (Groupama Group)


#iyikigroupamalıyım diyen Groupama Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı Gözde Çiçekli sözlerine şu şekilde devam ediyor: "Müşteri memnuniyeti hedefiyle çıktığımız bu yolda, her gün  birçok müşterimizi güler yüzle karşılıyoruz. Şirket içi değişime ve fikirlere açık, eğitime önem veren ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla gelişmeyi hedefleyen Groupama ailesinde olmaktan gurur duyuyorum". #iyikigroupamalıyım diyorum."

Gözde Çiçekli (Çağrı Merkezi)


Groupama Sigorta Karadeniz Bölge Müdürü Bülent Aktaş: ‘’Gerek acentelerimizle gerek iş arkadaşlarımızla ekip olmanın ve güzel ilişkiler kurmanın önemini kavrarken, yaptığımız işin her noktasında insana dokunmanın ve müşterilerimize fayda sağlamanın verdiği hissiyat tarif edilemez. Ayrıca; başarıları birlikte inşa ettiğimiz güçlü bir ekipte yer almaktan ve en önemlisi de bu başarıların değer bulduğu Groupama ailesinin 22 yıllık ferdi olmaktan gurur ve mutluluk duyuyor; #iyikigroupamalıyım diyorum."

Bülent Aktaş (Karadeniz Bölge Müdürü)


Bireysel Sigortalar Underwriting Müdürümüz Murat Algül’e Groupama’lı olmanın nasıl bir duygu olduğunu sorduk, kendisi de içtenlikle şu sözleriyle yanıtladı: "Şirketimizde işe başladığım ilk günden itibaren hem yöneticilerimle hem de çalışma arkadaşlarımla birbirimize iş arkadaşı olmanın ötesinde aynı ailenin ferdiymiş gibi güvenle ve samimiyetle yaklaştığımız için kendimi şanslı hissettim. Yöneticilerimin bu davranışları sayesinde her zaman elimden gelenin çok daha fazlasını yapmaya çalıştım. Bu durum ekip yönetmeye başladığımda da bana nasıl iyi bir yönetici olacağım konusunda yön verdi ve umarım ben de arkadaşlarıma aynı hissi verebiliyorumdur. Groupama gibi köklü bir ailenin parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyorum ve #iyikigroupamalıyım diyorum."

Murat Algül (Bireysel Sigortalar Underwriting Müdürü)


İç Hizmetler Departman Müdürümüz Derya, Groupama ailesinin bir parçası olmasını şu sözleriyle açıklıyor: ‘Benim için Groupamalı olmak; iyi günde, kötü günde, 30 yıl boyunca her güne, en iyiyi, en doğruyu, en kaliteliyi sunmak için başlamaktır. Birikiminizi ekibinize katarak büyütebilmek ve ekibinizin desteğini, çabasını başarıya dönüştürebilmektir. Ayrıca size verilen değeri, duyulan güveni hissetmek ve şirketinizin size, sizin şirketinize kattıklarınızı görüp, yaşayıp, yaşatabilmektir. 30 yıla dönüp baktığımda, iyi bir ekibin parçası olmanın, verdiğim emeğin, bana olan güvenin gururunu duyuyor ve #iyikigroupamalıyım diyorum."

Derya Demirok (İç Hizmetler Departman Müdürü)